MDL
Вакансии: MedGlobalFarm, SRL, Молдова, ALL.BIZ: Молдова
Premium Gold
Отзывов: 13
+373 (22) 52-30-90

Вакансии MedGlobalFarm, SRL

”MEDGLOBALFARM” S.R.L.

  Manager pe vânzări

„MedGlobalFarm” SRL este o companie medicală ,care deservește instituțiile de asistență medicală, laboratoarele clinice, industria și publicul larg. „MedGlobalFarm” SRL vinde o gamă largă de consumabile medicale, dispozitive, echipamente de laborator și produse de diagnosticare.

 Responsabilități :

- Experiență în vânzari produse cosmetice va constitui un avantaj;

- Promovarea produselor companiei;

- Crearea ofertelor pentru clienți;

- Asistența informațională a clienților;

- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office;

- Supervizarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor;

- Întocmirea rapoartelor lunare privind rezultatele înregistrate;

- Întocmirea și încheierea contractelor;

- Administrarea bazei de date a clienților;

Cerințe față de candidat:

- Studii superioare;

- Sociabilitate, responsabilitate, aspect fizic prezentabil, cunoașterea și respectarea

   regulilor de etichetă în afaceri;

-  Abilități de comunicare si negociere, initiativă, orientare spre rezultate, capacitate de

   organizare, comunicare scrisă si orală în limba română și rusă, cunoasterea limbii

   engleze va constitui un avantaj;

- Atitudine pro-activă, responsabilitate, capacitate de auto organizare și orientare către

   rezultate;

Ce oferim:

- Pachet salarial atractiv;

- Dezvoltare professională la standarde înalte;

- Angajare oficială;

- Oficiu confortabil;

- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr;

- Program de muncă: luni-vineri de la 9:00 pînă la 18:00

Date de contact:

e-mail: medglobalfarm@mail.ru

Telefon: 0621 20 011 ; www.medglobalfarm.com

mun. Chișinău, str. Miron Costin 17/7 of.71

Вакансия
- Медицинский Представитель

Требования к кандидату:

Выщее медицинское образование

- Опыт работы от 2 лет в медицинской сфере

- Знание румынского, русского и аглийского языка

- Навыки хорошей комуникации и умение вести переговоры с юридическими лицами

- Серьезность и трудолюбивость

- Опытный пользователь КП (Microsoft Office)

Предложения компании:

- Работа в престижной компании в Молдове Medglobalfarm,SRL

- Высокая зароботная плата

- Работа по официальному договору согласно трудовому кодексу Республики Молдова

- Обучение и бесплатные професиональные трайнинги от компании

- Пакет GSM рабочий

- Предоставляется Nootebook для работы

- Отличные условия работы

Ждем Ваши CV на medglobalfarm@mail.ru !

LiveInternet

Описание

вакансии MedGlobalFarm, SRL Молдова, ALL.BIZ: Молдова